Jak pracujemy

Hair&Skin Therapy to gabinet trychologii i kosmetologii funkcjonalnej. Pracując z problemami dotyczącymi skóry i włosów, skupiamy się na odnalezieniu prawdziwej przyczyny ich powstawania i działaniu długofalowym, a nie chwilowej eliminacji objawów. Ropoczynając współpracę z nami, przygotuj się na to, że wspólnie wyruszamy w drogę, która ma na celu poprawę nie tylko wyglądu Twoich włosów, ale też samopoczucia, wyników badań i stylu życia. Tylko w ten sposób uzyskasz satysfakcjonujące i przede wszystkim długotrwałe efekty. 

Współpraca z Hair&Skin Therapy może rozpocząć się na 3 sposoby:

1. Od szczegółowej konsultacji (trychologicznej lub kosmetologicznej)

2. Od trichoskopii z doborem profesjonalnej pielęgnacji trychologicznej

3. Od trichoskopii z doborem profesjonalnej pielęgnacji trychologicznej połączonej z indywidualnie dobranym zabiegiem trychologicznym o charakterze oczyszczająco-leczniczym

 

Pracujemy na produktach profesjonalnych, starannie wyselekcjonowanych sposród marek trychologicznych i kosmetologicznych. Produkty dobierane są pod kątem skuteczności i wysokiej jakości, zarówno pod względem składu jak i badań klinicznych, jakie przeprowadzają marki profesjonalne.

 trycholog warszawa

 

aromase peeling
vivipharma clinical

Pierwsza wizyta

Rezerwując wizytę, akceptujesz regulamin płatności.

najlepszy trycholog Warszawa

Zgłoś się do nas, jeśli…

 • bezskutecznie szukasz pomocy od długiego czasu
 • nie znasz przyczyny swoich dolegliwości
 • chcesz się upewnić, czy wszystko robisz prawidłowo
 • potrzebujesz podpowiedzi w sprawie pielęgnacji

Nasz zespół

Trycholog Agata Suska

Agata Suska

Założycielka gabinetu Hair&Skin Therapy. Magister kosmetologii ze specjalizacją kosmetologia bioestetyczna oraz trychologia. Wieloletni praktyk w zawodzie. Pasjonatka medycyny funkcjonalnej.

W Hair&Skin Therapy zajmuje się zarządzaniem kliniką i szkoleniami.

Więcej informacji o doświadczeniu i wykształceniu znajdziesz tutaj. 

Klaudia Makowiecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. Aktualnie studentka Warszawskiej Uczelni Medycznej.

Trychologią zainteresowała się podczas studiów licencjackich, jak i również poprzez własne doświadczenia. Stałe nabywa wiedzę poprzez liczne szkolenia, webinary i kongresy, nie tylko z zakresu trychologii, ale również m.in. z dietetyki, diagnostyki laboratoryjnej czy kosmetologii. Wiedza z różnych dziedzin pozwala na holistyczne podejście do każdego przypadku.

Tematem pracy licencjackiej Klaudii było atopowe zapalenie skory, które coraz częściej możemy spotkać w gabinecie trychologicznym.

Prywatnie Miłośniczka kryminałów oraz pasjonatka podróży.

W Hair&Skin Therapy Klaudia przeprowadza konsultacje trychologiczne, trichoskopię z doborem pielęgnacji oraz zabiegi trychologiczne.

trycholog warszawa
trycholog warszawa bielany

Julia Garbecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, licencjonowany kosmetolog.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentem trychologicznym. Stale nabywa wiedzę podczas szkoleń, kursów, webinarów z zakresu trychologii, diagnostyki, dietetyki, nowocznej kosmetologii oraz psychologii.

Jest osobą serdeczną, empatyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie zapewniając mu holistyczne podejście. Posiada obszerną wiedzę na temat pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Napisała oraz obroniła na ocenę bardzo dobrą swoją pracę dyplomową „Wybrane choroby skóry głowy i włosów”. Prywatnie miłośniczka podróży, muzyki oraz aktywnego spędzania czasu z pupilem.

W Hair&Skin Therapy Julia przeprowadza konsultacje trychologiczne, trichoskopię z doborem pielęgnacji trychologicznej oraz zabiegi trychologiczne. Jej mistrzowskim zabiegiem jest trychologiczny masaż skóry głowy.

Wiktoria Bończak

Licencjonowana Kosmetolog oraz Dietetyczka. Ukończyła studia licencjackie  z kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Studentka Dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia.

Doświadczenie w pracy z pacjentem trychologicznym zdobywa od kilku lat. 

Pomoc, jaką oferuje, opiera się na działaniu wielokierunkowym. Potrafi dopasować terapie do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Dzięki połączeniu uzupełniających się kierunków studiów oraz licznych szkoleń, łatwo obiera szerszą perspektywę, a dzięki swojej dociekliwości wyciąga dobre wnioski i skutecznie pomaga. 

W czasie wolnym uwielbia pływać i podróżować ze znajomymi. Jej największą pasją jest psychodietetyka. 

W Hair and Skin Therapy Wiktoria przeprowadza konsultacje i zabiegi trychologiczne oraz z zakresu kosmetologii leczniczej. 

trycholog warszawa

Przed pierwszą konsultacją trychologiczną

 • Umyj głowę dzień przed wizytą, nie wcześniej ani nie później.
Najbardziej optymalny czas to 24h. Jest to bardzo ważne zalecenie przed każdym badaniem skóry głowy. Zastosowanie się do tego zalecenia, umożliwia ocenę stopnia pracy gruczołów łojowych i ocenę stopnia keratynizacji naskórka i diagnozy rodzaju skóry. Ważne, aby nie stosować żadnych środków do stylizacji typu pianki, lakiery, pasty czy żele na skórę głowy. Włosy nie powinny być też bezpośrednio po farbowaniu, szczególnie w przypadku ciemnych kolorów. Zaleca się odczekanie kilku tygodni. Możesz nałożyć odżywkę na łodygę włosa. Jeśli nie zastosujesz się do tych zaleceń, wyniki trichoskopii mogą nie być miarodajne. 
 • Przygotuj się do wywiadu trychologicznego.
Odpowiedz sobie na dwa podstawowe pytania: z jakim problemem przychodzisz i od kiedy on trwa.
 • Weź ze sobą najnowsze wyniki badań krwi.
Ważne jest jednak, żeby nie były starsze niż sprzed pół roku. Chcąc przygotować się wcześniej, warto zbadać poziom TSH, FT3, FT4, ATPO i ATG, ferrytyny, witaminy D3, B12, kwasu foliowego, fosfatazy zasadowej, OB lub CRP, lipidogramu oraz morfologii (kobiety) oraz TSH, FT3, FT4, ATPO, OB lub CRP, witaminy D3, B12, fosfatazy zasadowej, lipidogramu oraz morfologii (mężczyźni). Możesz zostać poproszony/-a również o wykonanie badań hormonów płciowych, jednak wszystko okaże się podczas wywiadu. Jeśli posiadasz wyniki jakichkolwiek innych badań wykonywanych w ciągu ostatnich 6 miesięcy, weź je ze sobą na wizytę.

UWAGA, jest możliwość wystawienia przez gabinet skierowania na badania w laboratorium Diagnostyka (wszystkie punkty w całej Polsce) z 10% zniżką. Aby otrzymać skierowanie, napisz wiadomość mailową (może być przez formularz kontaktowy) z listą badań, które chcesz wykonać oraz swoimi danymi (imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres mailowy). Jeśli już jesteś zapisany/-a na wizytę, wystarczy lista badań oraz imię i nazwisko, pozostałe dane mamy w systemie.

 • Przygotuj listę przyjmowanych leków i suplementów diety uwzględniając dawki i formy witamin i minerałów.
Powiedz o wszystkich chorobach przewlekłych i problemach zdrowotnych. Zastanów się, czy w ostatnim czasie nie zastosowano u ciebie znieczulenia ogólnego lub miejscowego oraz antybiotykoterapii. Jeśli jesteś kobietą, z pewnością zapytam o regularność cykli miesiączkowych i stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Zrób spis przyjmowanych leków i suplementów diety oraz stosowanych ziół, razem z przyjmowanymi dawkami oraz formami witamin i minerałów.
 • Twoja pielęgnacja domowa.
Zanotuj nazwy produktów których używasz, możesz również dostarczyć informację o składzie produktów, zwłaszcza szamponu, którym myjesz włosy. Powiedz o wszystkich kuracjach, które stosowałeś do tej pory.
 • Twoja dieta i sposób odżywiania się.
Przygotuj dzienniczek żywienia z 3 wybranych dni tygodnia, z wyliczoną podażą makro- i mikroskładników. Przygotuj taki spis w aplikacji do obliczania kaloryczności posiłków, np. Fitatu, Fatsecret,  ważąc swoje posiłki i spisując każdą zjedzoną danego dnia rzecz. To bardzo ułatwi nam współpracę, dlatego podejdź poważnie do tematu.

Ponadto przygotuj odpowiedź na pytania: Czy twoje posiłki są regularne? Czy w twojej diecie znajdują się świeże owoce i warzywa, mięso, ryby, jaja? Ile dziennie wypijasz płynów? Jakie to są płyny? Jak często jesz produkty wysoko przetworzone lub dania typu fast food? Jakie są główne źródła białka, tłuszczu, węglowodanów, które zjadasz? 

 • Styl życia, sen, stres.
Czy jesteś osobą zestresowaną? W jaki sposób zarządzasz stresem? Czy pod wpływem stresu sięgasz po jakieś regulatory, np. słodycze? Czy się wysypiasz? Jak długo śpisz, w jakich godzinach? Odpowiedz sobie na te pytania, przygotowując się do konsultacji.

To również ważny punkt, którego omówienie pomoże nam w skutecznej współpracy i pozbyciu się niechcianych dolegliwości.

Przed pierwszą trichoskopią

 • Umyj głowę dzień przed wizytą, nie wcześniej ani nie później.
Najbardziej optymalny czas to 24h. Jest to bardzo ważne zalecenie przed każdym badaniem skóry głowy. Zastosowanie się do tego zalecenia, umożliwia ocenę stopnia pracy gruczołów łojowych i ocenę stopnia keratynizacji naskórka i diagnozy rodzaju skóry. Ważne, aby nie stosować żadnych środków do stylizacji typu pianki, lakiery, pasty czy żele na skórę głowy. Włosy nie powinny być też bezpośrednio po farbowaniu, szczególnie w przypadku ciemnych kolorów. Zaleca się odczekanie kilku tygodni. Możesz nałożyć odżywkę na łodygę włosa. Jeśli nie zastosujesz się do tego zalecenia, wyniki trichoskopii nie będą miarodajne.
 • Twoja pielęgnacja domowa.
Zanotuj nazwy produktów których używasz, możesz również dostarczyć informację o składzie produktów, zwłaszcza szamponu, którym myjesz włosy. Powiedz o wszystkich kuracjach, które stosowałeś do tej pory.
Opinie o współpracy z Hair & Skin Therapy
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p Agaty. Cierpię na łysienie androgenowe i wcześniejsze wieloletnie leczenie nie przynosiło żadnych efektów, a teraz włosy mi odrastają. Musiałam wykazać się pewna cierpliwością, bo chodzę dwa razy w miesiącu od lutego 2019 r., ale efekty są już widoczne – nie tylko dla mnie 🙂
Faustyna

- opinia google

Konsultacja odbyła się po zabiegach u Klaudii. Skóra głowy jest czysta, włosy mają przestrzeń żeby rosnąć. I co dla mnie w ostatnim czasie było istotne, świąd zniknął, a na ubraniach nie pojawia się już łojotokowy śnieg. Agata to brylant! Żaden dermatolog nie pomógł mojej skórze głowy przez wiele lat tak jak ona w rok.
Katarzyna Romańska

- opinia Google

Byłam pierwszy raz u trychologa i jestem bardzo zadowolona. Przemiła specjalistka, wszystko dokładnie omówiła i dała zalecenia. Badanie i zabieg super. Wszystko bardzo profesjonalnie, miło, co ważne – bez naciągania klienta. Polecam, a sama będę wracać!
Małgosia

- opinia Google

Walcząc z pocovidowym wypadaniem włosów trafiłam pod opiekę Agaty. Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy ze skórą głowy czy z włosami, bo jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu, wnikliwości, holistycznego podejścia oraz empatii w stosunku do swoich klientów. Wnikliwa analiza moich badań, właściwie zaaplikowana kuracja i po niespełna 3 miesiącach sytuację mamy opanowaną! Włosy przestały wypadać ale co najważniejsze dziś mogłyśmy z Agatą podziwiać całe mnóstwo baby hair, które rosną jak szalone.
A Klaudia wykonująca zabiegi to wspaniała osoba i wpaść w jej ręce to czysta przyjemność.
Dziękuję i polecam z całego serca❤️
Agnieszka Zawada

- opinia Google

Zabieg u Pani Klaudi bardzo przyjemny, przemiła atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone co do pielęgnacji domowej. Bardzo polecam 🙂
Joanna

- opinia booksy

Serdecznie polecam. Widać, że Pani Agata wie o czym mówi, zna się na tym i nie jest to tylko praca,ale również jej pasja. Efektem są świetne rezultaty. Moje włosy wypadały na potęgę. Po wizytach, zaleceniach(rozpisana suplementacja, porady) i zabiegach (mezoterapia), z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że widzę wspaniałe rezultaty. Włosy wypadają w promilu tego co było wcześniej, rosną nowe, a dodatkowo zaobserwowałam, że rosną nadzwyczaj szybko.
Co do pozostałych kwestii – gabinet jest bardzo przyjemny, bardzo czysty i ładny. Zabiegi wykonywane są dokładnie, bez żadnego pośpiechu, wszystko jest wytłumaczone i żadne pytanie nie pozostawione bez odpowiedzi. Jeśli Pani Agata widzi, że dla kogoś jest coś mniej przyjemne, to umila czas rozmową.
Naprawdę bardzo serdecznie polecam.
K.G.

- opinia moment.pl

Agata jest specjalistą a przede wszystkim pasjonatem w swojej dziedzinie, z tak duża wiedza i super podejściem ♥️ podchodzi do problemu kompleksowo leczac go u podloza a nie sprzedając drogie kosmetyki, bardzo polecam dla wszystkich, zwłaszcza dla osób które nadal myślą ze specyfikami z drogerii wylecza skórę głowy! Problem zawsze leży gdzie indziej, a Agata na pewno wie gdzie ☺️
Karolina Kaczorowska

- opinia Facebook

W trakcie wizyty bardzo miła atmosfera, udało mi się uzyskać odpowiedz na wszystkie pytania i zrozumiec też dlaczego robimy tak a nie inaczej (jestem w rodzaju dociekliwych). Po zabiegu włoski i skóra głowy maja się cudownie, są mięciutkie w
dotyku a skóra pięknie oczyszczona. Wyszłam zrelaksowana i dowiedziałam się co jeszcze mogę poprawić w swojej pielęgnacji 😉
Julia

- opinia moment.pl/booksy

Nie mogłam trafić lepiej. Od kilku lat szukam rozwiązania problemu wypadających włosów, wizyta u Agaty okazała się strzałem w dziesiątkę! Ta wiedza, kompetencja i zaangażowanie pozytywnie mnie zaskoczyła. Agata podeszła do problemu bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Widzimy się podczas kolejnych wizyt, dziękuję za pomoc! 🙂
Klaudia

- opinia moment.pl

Jestem zachwycona, zabieg przez Klaudię był wykonany bardzo starannie, w czasie zabiegu czułam się bardzo zrelaksowana. Do tego Klaudia jest bardzo sympatyczna i empatyczna i dba o dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Do zobaczenia na kolejnych zabiegach 🙂
Asia Niewińska

- opinia moment.pl

Uwielbiam to miejsce, podejście do pacjenta/ klienta jest bardzo profesjonalne, Pani odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia i jest przy tym bardzo uprzejma.
Marta

- opinia moment.pl

To była moja pierwsza konsultacja trychologiczna u Pani Agaty. Jestem zadowolona, Agata szczegółowo wyjaśniła elementy terapii, bardzo skrupulatnie przeprowadziła wywiad , rozpisała wszystkie zalecenia i badania które mam jeszcze wykonać. Szuka przyczyny , ci jest wg.mnie istotne. Przyszłam z problemem wypadania włosów i przetłuszczania się skóry. Będę kontynuować naszą współpracę, bo uważam że Agata jest osobą godną zaufania. Ponad to wizyta była bardzo przyjemna, w miłej atmosferze, na luzie.
Sylwia

- opinia moment.pl

Agata to cudowny specjalista z ogromem wiedzy merytorycznej, w końcu znalazłam kogoś, kto holistycznie podchodzi do problemu wypadania włosów i widzimy już pierwsze efekty! W parze z Klaudią tworzą wymarzony duet – Klaudia ma rękę do zabiegów jak nikt inny i zawsze z niecierpliwością czekam na wizytę 😊 zabieg jest wykonywany w delikatny i jednocześnie efektywny sposób. Ogromnie polecam!
Weronika

- opinia moment.pl

Podczas wizyty u p. Agaty czułam się wyjątkowo – w życiu nie miałam tak pogłębionego wywiadu zdrowotnego, a szkoda – wszyscy lekarze, zwł. rodzinni, powinni brać przykład z pani Agaty ! Czuję, że moje włosy są w bardzo dobrych rękach:-))
Iza

- opinia moment.pl

Gabinet

Konsultacje

Regulamin płatności za wizyty

Sklep

Dostawy i formy płatności

Regulamin sprzedaży

Zwroty

Polityka prywatności

Kontakt

Copyright© Hair&Skin Therapy Agata Suska 2017-2022